Co děláme?

Naše firma momentálně působí ve 3 oblastech: společná těžba kryptoměn,
investice do obchodování na burzách kryptoměn, a vklady.


Co je těžba?
Těžba je v podstatě počítačové řešení složitých matematických úloh, které vede ke generování jednotek kryptoměny. Jednoduše řečeno, jedná se o generování peněz. Jak to může fungovat? Díky vysoké poptávce jsou kryptoměny používány mnoha lidmi a službami. Navzdory tomu všemu to není tak jednoduché; vydělávání peněz těžbou v domácích podmínkách je zatím velmi nepravděpodobné. Těžba momentálně probíhá na speciálních zařízeních – těžebních jednotkách ASIC, nebo drahých grafických kartách s vysokým výkonem. Tzv. těžební farma je celá provozovna s určitými nároky na energii a chlazení. Taková farma stojí několik milionů dolarů.
Jak začít těžit?
WS námi nebudete potřebovat velkou kapitálovou investici, bude vám stačit pronajmutí našeho hardwaru, abyste byli schopni vydělávat peníze z domova. Spolupracujeme s výrobci těžebních zařízení a provádíme v této oblasti i vlastní vývoj. Našim cílem je vytvořit vlastní těžební jednotky ASIC, což nám umožní operovat na těžebním trhu daleko efektivněji.
Investicí vašich peněz do těžby získáte:
- Inovativní byznys s daleko vyšší výnosností, než u investic do bankovních depozitů nebo akcií;
- Nulové riziko, garantovaný příjem;
- Výnosnost v režimu reálného času.

Pro spočítání výnosnosti různých kryptoměn můžete použít naši Kalkulačku.

Jedním ze zaměření naší společnosti je obchodování na trhu s kryptoměnami. Kurzy kryptoměn jsou velmi volatilní, což při správné organizaci nabízí vysoké zisky.
Specifika investování do obchodování s kryptoměnami:
- Výnosnost obchodování na burzách je vyšší než příjmy z těžby;
- Vytvořili jsme speciální fond pojištění, založený na odpočtu z každého úspěšného obchodu;
- Schopnost obdržet příjmy okamžitě po dokončení pracovního týdne.

Pro spočítání výnosnosti investic do různých obchodních skupin můžete použít naši Kalkulačku.

Dosáhli jsme dobrých výsledků při těžbě a obchodování kryptoměn. Neusínáme na vavřínech, ale rozšiřujeme naše aktivity. Nyní investujeme do start-upů, vyvíjíme vlastní těžební zařízení a stavíme vlastní kryptoměnu. Vklady jsou nejnovější a nejvýnosnější oblast spolupráce s firmou Cryptotek, a co je nejdůležitější, jde o investici do vývoje samotné společnosti.
Výhody investování přes vklady:
- Vklady poskytují maximální výnosnost;
- Výnosnost vkladů, na rozdíl od těžby a obchodování, má pevnou úrokovou sazbu, která je garantovaná společností Cryptotek.

Pro spočítání výnosnosti různých vkladových plánů můžete použít naši Kalkulačku.

SPOLEČNOST

V roce 2016 jsme vytvořili společnost Cryptotek Corporation ve Spojených státech amerických, zemi s největším investičním trhem na světě. To nám umožňuje užší spolupráci s americkými partnery, kteří zaujímají vedoucí pozice v mnoha inovativních oborech na světě.

KONTRAKTY

Naše působení je kompletně transparentní. Při spolupráci se společností Cryptotek uzavíráte smlouvu o službách a můžete dostat její tištěnou kopii do vlastních rukou.

PODPORA

Děláme maximum pro udržování úzkých vztahů se všemi klienty. Abychom mohli zpracovávat všechny informace od nich pocházející, vytvořili jsme centrum podpory, kde můžete pokládat otázky nebo psát vaše návrhy na činnost celého projektu.

Kariéra

Spolupráce s firmou Cryptotek


Srdcem našeho podnikání je tým profesionálů

V podnikání, stejně jako ve sportu, talentovaný hráč může vyhrát jednu hru, ale pouze tým může vyhrát celý turnaj. Našim cílem je vyhrát tento turnaj, proto spoléháme na týmovou práci a snažíme se zajistit každému členovi týmu zaslouženou odměnu. Garantujeme, že náš program spolupráce je nejvíce profitabilní ze všech současných řešení na trhu, a že budeme naslouchat všem svým partnerům. Pokud máte návrhy na zlepšení práce v naší společnosti, můžete nám je napsat jako podnět ke zvážení.

Partnerský program

KALKULAČKA

*výnosnost těžby a obchodování je počítána na základě měsíčního průměru za poslední 3 měsíce

TROCHA MATEMATIKY

Kolik vyděláte s Cryptotek?
Vyberte si způsob a zadejte požadovanou částku investice.

ZÁKLADNÍ PRINCIPY SPOLEČNOSTI

Inovace

Inovace rozlišuje vůdce od následovníka. Hlavní kapitál 21. století: nápady, inovace a technologie. Facebook, Twitter, Tesla a trh kryptoměn, všechny tyto oblasti mají jednu společnou věc – jsou založeny na dobrém, inovativním nápadu, který byl důsledně implementován, a který těmto společnostem zajistil bleskový vzrůst. V roce 2010 byla tržní kapitalizace Bitcoinu 0.00 dolarů. Dnes je jeho tržní kapitalizace více než 30 miliard dolarů, s více než 700 altcoiny. Bitcoinem můžete platit v obchodech, nebo jej směňovat v bankách.

Hlavní idea naší společnosti je hledat inovativní technologie a investovat do nich. "Pokud chcete mít něco, co ostatní nemají, musíte dělat to, co ostatní neumí". Inovace je jádrem naší společnosti. Používáme ji ve formě nových technologií, produktů a služeb. Využíváme nejlepších postupů v managementu, výrobě a při kontaktu se zaměstnanci. Naše strategie je vidět to, co ostatní nevidí, a použít to jak benefit naší společnosti.

Zkušenosti

Na trhu kryptoměn působíme již od roku 2015, s mezinárodní licencí v 191 zemích. Postupně navyšujeme naše kapacity; po začátcích jako malá těžební farma jsme postupně začali používat specializované vybavení a vypracovali se na vedoucí pozici v oblasti těžby. V současnosti jsme také zapojeni do obchodování na burzách kryptoměn a investování do start-upů.

Držíme krok s dobou a neustále vyvíjíme nové oblasti působení, které vám umožní získat maximální zisk s minimálním rizikem. Nyní pracujeme ve 3 oblastech, avšak do konce roku 2019 plánujeme spustit další 2 projekty pro veřejnost. Pokud se chcete změnit v budoucnu – staňte se touto změnou nyní.

Analýzy

Naším nejvíce výnosným zvykem je neustálé analyzování a sledování veškerého dění ve světě investic, zvlášť v oblasti kryptoměn. Abychom se posouvali vpřed konzistentně a progresivně, musíme neustále upravovat své kroky a musíme si být vědomi naší pozice v těchto oblastech. Sbíráme a zpracováváme statistiky z celého světa, držíme prst na pulzu technologie, vytváříme obsáhlé analýzy a předpovědi a děláme důležitá rozhodnutí.