Czym się zajmujemy?

W CHWILI OBECNEJ NASZA FIRMA OFERUJE 3 KIERUNKI WSPÓŁPRACY: WSPÓLNY MINING KRYPTOWALUT, INWESTYCJE W HANDEL NA GIEŁDACH I DEPOZYTY.


Co to jest mining?
Mining - komputerowe rozwiązanie złożonych problemów matematycznych, w wyniku którego tworzone są jednostki kryptowaluty. Mówiąc najprościej jest to pokolenie pieniędzy. Dlaczego to działa? Ponieważ kryptowaluty są popytem, są wykorzystywane przez wiele osób i usług. Ale nie wszystko jest takie proste, dziś mało prawdopodobne jest zarabianie na wydobyciu w domu. Dzisiejsze wydobycie odbywa się na wyspecjalizowanych urządzeniach: kopalniach ASIC lub wysokowydajnych drogich kartach graficznych. Farma górnicza to cały wydział, który ma pewne wymagania dotyczące żywności, chłodzenia. Koszt takiej farmy wynosi kilka milionów dolarów.
Jak zacząć Mining?
Współpracując z nami, nie potrzebujesz dużych inwestycji kapitałowych, wystarczy wynająć nasz sprzęt i możesz zarabiać bez wychodzenia z domu. Współpracujemy z producentami urządzeń górniczych i rozwijamy własny rozwój w tym kierunku. Naszym celem jest stworzenie naszych górników ASIC, które pozwolą nam skuteczniej pracować na rynku wydobywczym.
Inwestując swoje środki w mining, otrzymujesz:
- Innowacyjny biznes, z rentownością kilkakrotnie wyższą niż przy inwestowaniu w lokaty bankowe lub linie biznesowe;
- Bez ryzyka. Dochód gwarantowany;
- Stopa zwrotu w czasie rzeczywistym.

Aby obliczyć stopę zwrotu z wydobycia (miningu) różnych kryptowalut, możesz skorzystać z Kalkulatora.

Jeden z kierunków pracy naszej firmy - handel kryptowalutami, trading. Kurs kryptowaluty charakteryzuje się dużą zmiennością, która zapewnia wysoką stopę zysku przy odpowiednio zorganizowanej pracy.
Cechy inwestowania w handel kryptowalutą:
- Stopa zwrotu z handlu na giełdzie jest wyższa, niż stopa zwrotu z miningu;
- Utworzono specjalny fundusz stabilizacyjny, do którego wpływają odliczenia od każdej udanej transakcji;
- Możliwość uzyskania przychodów natychmiast po zakończeniu tygodnia operacyjnego.

Aby obliczyć stopę zwrotu z inwestowania w różne plany inwestycyjne, możesz skorzystać z Kalkulatora.

W miningu i tradingu kryptowalutami osiągnęliśmy już dobre wyniki, ale nie poprzestajemy na tym, rozszerzamy naszą działalność. Na chwilę obecną inwestujemy w startupy, rozwijając własne urządzenia do mininga i tworzenia własnej kryptowaluty. Depozyty to najnowsza i najbardziej dochodowy kierunek współpracy z firmą Cryptotek, a co najważniejsze, ponieważ jest to inwestycja w rozwój firmy.
Cechy inwestowania w depozyty:
- Depozyty dają maksymalną stopę zwrotu;
- Stopa zwrotu depozytów, w przeciwieństwie do miningu i tradingu, ma ustalony procent gwarantowany przez firmę Cryptotek.

Aby obliczyć stopę zwrotu z różnych plany depozytowych, możesz skorzystać z Kalkulatora.

Korporacja

W 2016 roku założyliśmy spółkę córkę Cryptotek Corporation w Stanach Zjednoczonych, w kraju, który ma największy rynek inwestycyjny na świecie. Umożliwi nam to ściślejszą współpracę z naszymi amerykańskimi partnerami, którzy w wielu innowacyjnych sektorach zajmują czołowe pozycje na świecie.

UMOWY

Praca naszej firmy jest całkowicie przejrzysta. Współpracując z Cryptotek, zawierasz umowę o świadczenie usług, którą możesz otrzymać w swoje ręce w formie papierowej.

POMOC TECHNICZNA

Staramy się nawiązywać bliskie relacje z każdym klientem i uważnie analizować informacje pochodzące od niego. Dlatego stworzyliśmy serwis wsparcia, w którym możesz zadawać interesujące Cię pytania i wprowadzać swoją propozycję do pracy nad projektem.

Kariera

WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ CRYPTOTEK


Zespół profesjonalistów - podstawą naszej działalności

W biznesie, tak jak i w sporcie: jeden utalentowany sportowiec może ciągnąć grę, ale wygrać mistrzostwo można tylko zespołowo. Naszym celem jest zdobycie mistrzostwa, dlatego polegamy na pracy zespołowej i staramy się zapewnić każdemu członkowi zespołu godną nagrodę. Firma gwarantuje, że nasz program współpracy jest najbardziej opłacalny ze wszystkich istniejących na rynku. Usłyszymy każdego partnera. Jeśli masz sugestie dotyczące usprawnienia pracy firmy, możesz napisać do nas teraz, a Twoja propozycja zostanie wzięta pod uwagę.

Program partnerski

KALKULATOR

*stopa zwrotu miningu i tradingu obliczana jest na podstawie średnich miesięcznych wskaźników za ostatnie 3 miesiące

Oblicz

Ile zarobisz dzięki Cryptotek?
Żeby się dowiedzieć, wybierz kierunek i wprowadź kwotę żądanej inwestycji.

PODSTAWOWE ZASADY DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI

Innowacje

Innowacja odróżnia lidera od zwolennika. Podstawowy kapitał XXI wieku: idee, innowacje i technologie. Facebook’a, Twitter’a, Teslę i rynek kryptowalut łączy jedno: opierają się na dobrym innowacyjnym pomyśle, który został prawidłowo wdrożony, co dało firmom błyskawiczny wzrost. W 2010 roku kapitalizacja BitCoin wynosiła 0,0 USD. W chwili obecnej jest to ponad 100 miliardów USD. Pojawiło się ponad 1000 altcoin’ów. Za pomocą BitCoin możesz robić zakupy w sklepach, wykonywać operacje bankowe.

Główna idea firmy - poszukiwanie innowacyjnych technologii i inwestycji w nie. "Chcesz mieć to, czego wcześniej nie miałeś, rób to, czego wcześniej nie robiłeś.". Innowacje - podstawą naszej firmy. Używamy ich w postaci nowych technologii, nowych rodzajów produktów i usług. Our strategy is, to see what others do not see and use it for the benefit of the company. Korzystamy z najbardziej zaawansowanych praktyk w zarządzaniu, organizacji produkcji i pracy. Nasza strategia - widzieć to, czego inni nie widzą i wykorzystać to dla dobra firmy.

Doświadczenie

Pracujemy na rynku kryptowalut od 2015 roku, posiadamy międzynarodową licencję na prowadzenie działalności w 191 krajach na świecie. Stopniowo zwiększamy nasze możliwości. Począwszy od małej farmy wydobywczej, przestawiliśmy się na specjalistyczny sprzęt i zajęliśmy wiodącą pozycję w dziedzinie górnictwa. W chwili obecnej zajmujemy się obrotem na giełdach kryptowalut, inwestowaniem w startup'y.

Nadążamy za czasem i ciągle doskonalimy nowe obszary pracy, które pozwolą nam maksymalizować zyski przy minimalnym ryzyku. Teraz pracujemy w 3 kierunkach, ale do końca 2019 r. planujemy uruchomić kolejne 2 projekty publiczne. Jeśli chcesz zmiany w przyszłości - stań się tą zmianą w teraźniejszości.

Analityka

Naszym najbardziej dochodowym zwyczajem jest stała analiza i monitorowanie wszystkiego, co dzieje się w świecie inwestycji, w szczególności w dziedzinie kryptowalut. Aby poruszać się naprzód miarowo i stale, musisz nieustannie weryfikować swoje kroki, a do tego musisz wiedzieć, gdzie jesteś w tej chwili. Zbieramy i formalizujemy dane statystyczne z całej planety, śledzimy sytuację w świecie technologii, przeprowadzamy kompleksową analizę, tworzymy prognozę i podejmujemy decyzję.