Biz ne yapıyoruz?

AN İTİBARİYLE ŞİRKETİMİZ 3 YÖNDE İŞBİRLİĞİ SUNMAKTADIR:
ORTAK BİTCOİN MADEN KRİPTO PARA ÖZELLİĞİ, KRİPTO PARA VE MEVDUAT BORSALARINDA TİCARETE YATIRIM.


Madencilik nedir?
Madencilik sonuç olarak kripto para birimlerinin oluştuğu zor matematik problerinin bilgisayar tarafından çözüldüğü bir sistemdir. Daha kolay bir dille söylersek paranın doğrulanışıdır. Neden bu sistem çalışmaktadır? Çünkü kripto paralar talep edilmektedir, bu paraları birçok insan ve servisler kullanmaktadır. Aslında her şey bu kadar da kolay değildir; günümüzde ev koşullarında madencilik üzerinden para kazanmak o kadar da kolay değildir. Madencilik sistemi günümüzde özel aletler: ASIC-maden sistemi veya yüksek üretimli pahalı video kartlar üzerinden gerçekleşmektedir. Maden çiftliği belirli şekilde doyurulması ve soğutulması gereken tamamen bir atölyedir. Böyle bir maden çiftliğinin fiyatı birkaç milyon dolardır.
Madenciliğe nasıl başlanır?
Bu işlem için büyük sermaye yatırımına gerek yoktur; bizimle işbirliği yapıp cihazlarımızı kiralayarak evden çıkmadan para kazanabilirsiniz. Bizler madecilik sistemi için cihazların üretici firmaları ile işbirliği etmekte ve bu yönde kendi gelişimlerimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz kendi ASIC-madeni sistemi kurmaktır; böylelikle madencilik piyasasında daha etkili bir şekilde çalışacağımızı düşünmekteyiz.
Paranızı madenciliğe yatırarak bizden şu gibi avantajlara sahip olursunuz:
- İş yatırımı, bankaya para yatırımı veya buna benzer yatırımlara göre sizlere bir kat daha fazla kazdırır;
- Risk yoktur. Gelir garanti edilmektedir;
- Kâr gerçek zaman süresince gerçekleşmektedir.

Hesap makinesi kullanarak madenciliğin farklı kripto para kârını hesaplayabilirsiniz.

Şirketimizin çalışma yönlerinden biri de kripto para ticareti, yani ticarettir. Kripto para kuru büyük bir değişkenliğe sahiptir; bu da doğru bir seçimde yüksek kâr kazandırmaktadır.
Ticari kripto paranın yatırım özellikleri:
- Borsadaki ticari gelir madencilik gelirinden daha yüksektir;
- Her başarılı anlaşmaya karşılık çıkarım hesabı yapan özel düzenli bir fon kurulmuştur;
- Bir haftalık işlemden sonra gelir hemen elde edilebilinir.

Hesap makinesini kullanıp farklı ticari pulların yatırım gelirlerini hesaplayabilirsiniz.

Kripto paralarla madencilikte ve ticarette iyi neticeler elde ettik, ama elde ettiklerimizle kalmayıp faaliyetimizi daha da genişletiyoruz. Şimdilerde başlangıç ve kendi madencilik aletlerimiz, kendi kripto paralarımız için para aktarmaktayız. Mevduatlar Cryptotek şirketinin en yeni ve gelir yönü daha yüksek olan bir işbirliğidir. En önemli şey ise bu yatırımın şirketin gelişmesi için yapılmısıdır.
Mevduattaki yatırım özellikleri:
- Mevduatlar en yüksek geliri getirmektedir;
- Mevduatın madencilik ve ticariden gelir farkı Cryptotek şirketi tarafından garanti edilen sabit bir yüzdeye sahip olmasıdır.

Hesap makinesi kullanıp farklı mevduat plan gelirlerine bakabilirsiniz.

ANONİM ŞİRKET

2016 yılında dünyadaki en büyük yatırım gücüne sahip olan ABD’de Cryptotek Corporation’a yan bir işletme kurduk. Bu bizlere dünyada yatırım sektöründe lider pozisyonunda bulunan Amerikan ortaklarımızla daha yakın ilişkiler kurma fırsatı vermektedir.

SÖZLEŞMELER

Bizim şirketimizdeki işler tamamen şeffaflık üzerine kuruludur. Cryptotek ile işbirliği kurarak sözleşme imzalar ve sözleşmenizi kağıt şeklinde elde edebilirsiniz.

TEKNİK DESTEK

Bizler her müşteri üzerinde sıkı bağlantımılarımızı kurmaya çalışıyor ve dikkatli bir şekilde ondan gelen bilgileri öğreniyoruz. Bu yüzden sizleri ilgilendiren soruları sorabileceğiniz ve iş projesi için teklifler sunabileceğiniz destek hizmetini kurduk.

Kariyer

CRYPTOTEK ŞİRKETİ İLE İŞBİRLİĞİ


Bizim işimizin temeli profesyonel ekipten oluşmasından gelmektedir

Hem işte hem de sporda olduğu gibi yetenekli bir sporcu oyunu götürebilir, ama şampiyona sadece takımla kazınılır. Bizim hedefimiz şampiyonluğu kazanmak, bu yüzden bizler ekibin her üyesi iyi bir gelire sahip olsun diye iyi bir takım işi kurmaya çalışmaktayız. Şirketimiz işbirliği programımızın piyasadaki en iyi geliri getiren programa sahip olduğunu garanti etmektedir. Eğer sizler şirketin işlerini yükseltmeye yarayacak fikirlere sahipseniz hemen, şuan da bize yazabilirsizin, fikriniz değerlendirelecektir.

Ortaklık programı

HESAP MAKİNESİ

*madenciliğin ve ticari gelirler son 3 ay alınıp ortalama aylık göstergelere göre hesaplanır

HESAPLAYIN

Cryptotek ile sizler ne kadar kazanırsınız?
Öğrenmek için bir yön seçin ve dilediğiniz yatırım miktarını girin.

ŞİRKETİN TEMEL İŞ İLKELERİ

Yenilikler

Yenilik lideri ona yetişmeye çalışandan ayırır. Yenilik lideri ona yetişmeye çalışandan ayırır. 21. Yüzyılın sermayesi; fikirler, yenilikler ve teknolojidir. Facebook, Twitter, Tesla ve kripto para piyasası bir şeyi birleştiriyor; bu fikirlerin temelinde doğru bir şekilde gerçekleştirilen fikirlerin olması. Bu durum da şirketlere devasa yükselişler sağlıyor. 2010 yılında BitCoin’in sermayesi 0.0$ idi. Şu anda ise şirketin sermayesi 100 milyar dolardan daha fazladır. 1000’den fazla şifrelenmiş para birimi daha ortaya çıkmıştır. BitCoin yardımıyla sizler mağazalarda ve banka işlemlerinizde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketimizin temel düşüncesi yeni teknoloji sistemleri bulmak ve onlara yatırım yapmak. "Eğer sizler önceden sahip olmadığınız bir şeye sahip olmak istiyorsanız, o zaman önceden yapmadığınız şeyleri yapmanız gerekiyor". Yenilikler şirketimizin çekirdeğidir. Biz bu yenilikleri yeni teknoloji, yeni ürün türü ve hizmeti olarak kullanmaktayız. Bizler yönetimde, üretim organizasyonunda ve işte en ileri uygulamaları kullanmaktayız. Şirketimizin stratejisi diğer insanların göremediklerini görmek ve bunu da şirketin yararına kullanma üzerine kurulmuştur.

Tecrübe

Bizler kripto piyasasında 2015 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Uluslararası lisansa sahip olup dünyadaki 191 ülke üzerinde faaliyet göstermekteyiz. Bizler gitgide gücümüzü genişletmekteyiz. Küçük maden çifliğinden başlayıp özel alet kullanma seviyesine ulaştık ve madencilik sektöründe lider bir pozisyon elde ettik. Şu anda borsada kripto para ticareti ile meşgul olmaktayız; başlangıç için para yatırımları gerçekleştirmekteyiz.

Bizler zamana ayak uydurmakta ve gitgide projelerimize yeni yönler vermekteyiz; bu durum da bizlere en düşük riskle en yüksek kazançlar sağlatmaktadır. Şu anda 3 yönde çalışmaktayız, ama 2019 yılına kadar 2 tane daha sosyal projeyi gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Eğer geleceği değiştirmek istiyorsan bunu şimdiki zamanda gerçekleştir.

Analiz

Kripto para sektöründe en kârlı alışkanlığımız sürekli dünyada gerçekleşen yeni yatırımları analiz etme ve incelemedir. Sürekli olarak ileriye dönük hareket etmek için adımlarınızı sürekli ayarlamanız gerekmektedir; bunu gerçekleştirmek için nerede bulunduğunu bilmen gerekir. Bizler dünyanın her yerinden istatistiki bilgileri topluyor ve resmileştiriyoruz; dünyadaki teknolojinin son durumunu izliyor, etraflı bir şekilde analiz yapıyor, bir tahminde bulunup karar veriyoruz.